Brad Pitt nie rozwikła sekretu kongresmena 0

Brad Pitt zrezygnował z udziału w projekcie State of Play.

Reżyser filmu, Kevin Macdonald, przez dwa tygodnie regularnie spotykał się z Pittem i przekonywał go do zmiany zdania, jednak wczoraj aktor podjął ostateczną decyzję o wycofaniu się z projektu. Przedstawiciele studia Universal Pictures będą szukać zastępcy, który przejmie rolę Pitta. Jeśli nie uda się go znaleźć do 29 listopada, z udziału w filmie zaczną najprawdopodobniej rezygnować kolejni aktorzy.

Brad Pitt miał zagrać u boku Edwarda Nortona, Helen Mirren, Rachel McAdams, Jasona Batemana i Robin Wright Penn. State of Play to kinowa adaptacja popularnego brytyjskiego miniserialu. Jego akcja rozwija się wokół morderstwa kochanki znanego kongresmana oraz śledztwa prowadzonego w tej sprawie przez grupę dziennikarzy.

Od 30 listopada będziemy mogli podziwiać Brada Pitta w dramacie Historia zabójstwa Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda.

Brad Pitt w filmie Zabójstwo Jesseego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda 2007Brad Pitt w filmie Zabójstwo Jesseego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda 2007

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…