Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: Ben Mendelsohn jako szeryf z Nottingham 0

Raz na jakiś czas w Hollywood pada pomysł opowiedzenia historii Robina Hooda na nowo. Podobnie jest i teraz. W drugiej połowie roku do kin wejdzie nowy film o przygodach legendarnego banity.

W sieci pojawiły się nowe fotografie promujące film. Na pierwszej z nich możemy zobaczyć samego Robina Hooda, w którego wciela się gwiazda serii "Kingsman" – Taron Egerton.

Taron Egerton, jako Robin Hood

Zdecydowanie ciekawsze wydaje się być drugie zdjęcie, na którym możemy przyjrzeć się głównemu złoczyńcy. Mowa o szeryfie z Nottingham. Jego na ekranie wykreuje Ben Mendelsohn, który w ostatnim czasie zyskał popularność dzięki roli w widowisku Walta Disneya, Łotr 1. W sieci już żartują, że Mendelsohn zapomniał zmienić garderobę i na planie Robin Hooda nadal nosi ubrania znane z gwiezdnej sagi. Zobaczcie sami:

Szeryf z Nottingham i jego… szturmowcy?

Nie wiem czy macie podobne wrażenie, ale estetyka i sposób ubioru bohaterów przypomina mi nieco zeszłorocznego widowisko opowiadające o losach Króla Artura. Może to jakaś nowa moda? Nie wiem.

Reżyserem Robina Hooda jest Otto Bathurst. Premiera została zaplanowana na 20 września.

Źrodło: SyFy.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

befree 2018-01-04

Haha. Ktoś se super jajo zrobił z młodych pelikanów. Ale jakim sposobem ludzie już nie myślą za siebie? I to Ci którzy treści chcą tworzyć i tworzyć portale?! Masakra:-D

Proszę czekać…