Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gambit znowu traci reżysera. Czy jest sens dalej to kontynuować? 1

Wydawało się, że producenci widowiska o solowych przygodach Gambita wreszcie znaleźli odpowiedniego człowieka na stołek reżyserski. No właśnie, wydawało się. Z projektem żegna się kolejny filmowiec. Tym razem jest nim Gore Verbinski.

Wygląda na to, że ostatnie informacje, które głosiły, iż ekipa pracująca na planie rozpocznie zdjęcia na przełomie lutego i marca, można schować głęboko do szuflady. Gore Verbinski jest trzecim reżyserem, który opuszcza pokładał. Powodem jest ponoć niemożność dogadania się co do skoordynowania grafików, ponieważ filmowiec ma w planach zrealizowanie również innych projektów.

Twórca "Piratów z Karaibów" otrzymał angaż w drugiej połowie ubiegłego roku, po tym jak wcześniej z produkcją pożegnali się Rupert Wyatt oraz Doug Liman. W między czasie poinformowano, że kobiecą gwiazdą filmu będzie Lizzy Caplan, która wystąpi u boku Channinga Tatuma. Możliwe jednak, że kolejne odejście reżysera sprawi, iż z projektem pożegnają się również aktorzy.

Na razie nie podano nazwiska człowieka, który zastąpi Verbinskiego. Myślicie, że jest sens jeszcze wierzyć w tę ekranizację?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…