Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Deadpool 2 wcześniej, Nowi mutanci później - zmiany w kalendarzu premier 0

21st Century Fox sporo namieszał w swoim kalendarzu premier. Dotyczą one dwóch wyczekiwanych produkcji o mutantach – Deadpoola 2 oraz Nowych mutantów.

Deadpool 2 pierwotnie miał zawitać do kin 1 czerwca. Fani będą mogli ponownie zobaczyć Ryana Reynoldsa w roli kultowego bohatera z kart komiksów nieco wcześniej. Nowa data została ustalona na 18 maja. Szykuje się nam ciekawy pojedynek w amerykańskim box office’e. Tydzień później do kin wchodzi bowiem widowisko opowiadające o przygodach młodego Hana Solo. Czy ekranizacja komiksu Marvela da radę filmowi należącemu do uniwersum "Gwiezdnych wojen"?

Druga zmiana jest już mniej wesoła z perspektywy fana uniwersum X-Men. Nowi mutanci, którzy mieli trafić do kin 13 kwietnia bieżącego roku, zawitają na ekrany dopiero 22 lutego 2019 roku. Premiera zostaje więc przesunięta o dziesięć miesięcy! Według 21st Century Fox jest to spowodowane tym, iż dwie tak duże komiksowe premiery w tak krótkim odstępie czasu to nie jest zbyt dobry pomysł. W przypadku kilku rynków zagranicznych premiery mogłyby na siebie nachodzić.

Dzisiaj informowaliśmy Was także o rezygnacji Gore Verbinskiego z funkcji reżysera Gambita. Oczywiście odbiło się to też na dacie premiery, która została opóźniona. Film miał pojawić się na ekranach 14 lutego 2019 roku. Nowa data premiery została opóźniona na 7 czerwca 2019 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…