Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Charlize Theron w komedii o tym, jak być matką 0

Charlize Theron i duet Jason ReitmanDiablo Cody, stojący za sukcesem nagrodzonej Oscarem brawurowej komedii Juno, łączą siły w komedii o trzydziestoletniej matce trójki dzieci, która musi zmierzyć się z młodą, ponętną, szaloną i tajemniczą nianią… Tully w polskich kinach od 20 kwietnia! Zobaczcie zapowiedź filmu!

Charlize Theron w komedii Tully, fot. M2 Films.

Tully to przebojowa komedia z laureatką Oscara Charlize Theron i znaną m.in. z serialu Czarne lustro oraz filmu Blade Runner 2049Mackenzie Davis. Scenariusz napisał Diablo Cody, a za kamerą stanął Jason Reitman – jest to duet, który stworzył nagrodzoną Oscarem komedię Juno.

Dystrybutor filmu, M2 Films przygotował teaserową zapowiedź komedii, zobaczcie poniżej:

Marlo (Charlize Theron) od zawsze robiła wszystko samodzielnie, ale po narodzinach trzeciego dziecka opadła z sił. Za namową brata (Mark Duplass) decyduje się zatrudnić do pomocy w domowych obowiązkach młodą nianię, Tully (Mackenzie Davis). Tajemnicza opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

Tully w polskich kinach zagości 20 kwietnia 2018 roku.

Źrodło: M2 Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…