Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Między nami, Misiami: świat ludzi znów zaskoczy Grizza, Pandę i Lodomira 0

Cartoon Network zaprasza na kolejne przygody uroczych misiów – Grizza, Pandy i Lodomira. Wesoła trójka wybierze się tym razem na wycieczkę samochodową i festiwal czekolady, a Grizz przygotuje pokaz nakręconego przez siebie filmu. Nowe odcinki trzeciego sezonu serialu Między nami, Misiami będzie można oglądać od poniedziałku 22 stycznia.

Trzy urocze misie – Grizz, Panda i Lodomir każdego dnia odkrywają kolejne zakamarki świata ludzi i próbują się odnaleźć w tej rzeczywistości. Codziennie poznają nowe uczucia i miejsca, o których istnieniu dotąd nie miały pojęcia.

W nowych odcinkach trzeciego sezonu serialu Między nami, Misiami bohaterów czekają kolejne zaskakujące przygody. Grizz postanowi zorganizować pokaz nakręconego przez siebie, amatorskiego filmu. Gdy zauważy, że w trakcie seansu widownia opuszcza pokaz, będzie musiał szybko wymyślić coś, by utrzymać zainteresowanie widzów, którzy pozostali na sali. Główni bohaterowie wybiorą się też na interesujące wycieczki – odwiedzą festiwal czekolady w Denver i będą chcieli zobaczyć deszcz meteorytów. Problemy zaczną się wtedy, gdy okaże się, że aby obejrzeć to zjawisko, trzeba skorzystać z samochodu. Prowadzenie pojazdu okaże się dużo trudniejsze niż przypuszczali.

Na nowe odcinki serialu Między nami, Misiami stacja Cartoon Network zaprasza od 22 stycznia. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 16:55.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…