Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: DiCaprio zagra w nowym filmie Tarantino 1

Leonardo DiCaprio powiedział "tak"! Jak podaje portal Deadline, znakomity aktor i laureat Oscara ponownie zagra u Quentina Tarantino.

Będzie to drugi raz, kiedy panowie będą ze sobą współpracować. Po raz pierwszy spotkali się na planie westernu Django, w którym DiCaprio zagrał rolę Calvina Candie’ego. Wielu fanów kina uważało, że to właśnie on zasługiwał na Oscara w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy, a nie Christoph Waltz, który również wystąpił w tej produkcji. DiCaprio nie otrzymał jednak nawet nominacji.

Teraz aktor zagra w dziewiątym filmie Tarantino. Na razie obraz nie ma jeszcze oficjalnego tytułu. Historia zostanie osadzona w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku w Los Angeles. Jednym z wątków będzie Charles Manson i jego banda, która dopuściła się straszliwej zbrodni – dokonali oni mordu w willi Romana Polańskiego, gdzie zginęła jego żona, Sharon Tate, będącą w dziewiątym miesiącu ciąży.

Z medialnych doniesień wynika, że Quentina Tarantino rozmawia aktualnie z Margot Robbie. Chciałby, aby wcieliła się ona własnie w postać Tate. Z racji angażu DiCaprio reżyserowi może być łatwiej przekonać ją do zaakceptowania oferty. Duet zna się bowiem z planu Wilka z Wall Street. Plotkuje się również o zaangażowaniu Toma Cruise'a i Brada Pitta.

Premiera filmu została zaplanowana na 9 września 2019 roku. Data premiery zbiega się z 50. rocznicą morderstwa Tate z rąk rodziny Mansona.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…