Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Które filmy były najchętniej oglądane przez Polaków w weekend? 1

Na świecie absolutnym królem ostatniego weekendu było widowisko Jumanji: Witajcie w dżungli, ale jak wiadomo nie tylko światowym box office’em człowiek żyje. Jeśli interesuje Was, które tytuły były najchętniej wybierane przez polskich widzów, to idealnie trafiliście. Zobaczcie nasze zestawienie.

Julia Kamińska i Piotr Stramowski w filmie Narzeczony na niby, fot. Hubert Komerski

Portal FDB posiada niezwykle przydatną funkcję pozwalającą sprawdzić nie tylko REPERTUAR KIN, ale również dokonać zakupu biletu. I właśnie z tych statystyk możemy dowiedzieć się, które tytuły dostępne w polskich kinach cieszyły się największą popularnością.

Absolutnym numerem jeden była polska komedia romantyczna – Narzeczony na niby. Ponad pięćdziesiąt procent (53,7 procent) rezerwacji dotyczyło właśnie produkcji, która debiutowała w piątek. Najnowszy film wyreżyserowany przez Bartosza Prokopowicza zostawił konkurencję daleko w tyle.

Na dalszych pozycjach znalazły się animacja Fernando (7,3 procent zarezerwowanych biletów), Pasażer (6,4 procent), Jumanji: Przygoda w dżungli (6,1 procent) oraz Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi (5,3 procent). Drugim najpopularniejszym filmem rodzimej produkcji była komedia muzyczno-obyczajowa – Gotowi na wszystko. Exterminator (5,1 procent).

A oto, jak prezentuje się to w formie graficznej:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…