Planet 51 - nowy film twórców Shreka! 0

Na DVD rządzi Shrek Trzeci a na podstawie scenariusza Joego Stillmana, twórcy fabuły Shreka powstaje nowa animacja.

Dystrybutorem filmu w Polsce będzie firma Vision. Premiera w marcu 2009 roku. Fabuła będzie opowiadała o życiu typowych mieszkańców planety 51, którzy mają dwoje czułków, osiem palców i panicznie boją się inwazji obcych cywilizacji. 16-letni Lem jest wzorowym uczniem i wiedzie beztroskie życie marząc o kosmosie oraz o swojej uroczej zielonoskórej sąsiadce Neerze. Pewnego dnia, w samym środku rodzinnego grilla na podwórku Neery ląduje niezidentyfikowany obiekt latający opatrzony śmiesznie brzmiącym napisem „NASA. Gdy sterujący nim Kapitan Russ Baker opuszcza swój statek, aby triumfalnie wbić w nie odkrytą dotąd ziemię amerykańską flagę zauważa … kilkoro wgapionych w siebie otwartych ze zdziwienia oczu. Spanikowany bierze nogi za pas i znajduje schronienie w planetarium, w którym pracuje Lem.

Po początkowej fazie wzajemnej nieufności między bohaterami stopniowo zaczyna kiełkować przyjaźń. Teraz Lem, wraz z pomocą życzliwych lecz niezbyt bystrych przyjaciół, musi nie tylko ukryć swojego ziemskiego przyjaciela przed ścigającym go wojskiem, ale także pomóc mu jak najszybciej wrócić na przejęty przez władze planety statek. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych kadrów Galeria 4 ?.

Plakat z filmu Planet 51 2009Plakat z filmu Planet 51 2009

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

AuronOne

Konkretniej to co shrek i ten film ma wspólnego to hmm…jak ten koleś od scenariusza się nazywa….scenarzysta?? xD
No ten sam scenariuszopisacz to napisał :]

sorki ;) pomylilem Pixara z jego glownym konkurentem ;P

Anonimowy Grzegorz_Borowiecki

Spoko każdemu zdarzają sie pomyłki, ale muszę cię zmartwić nadal news nie jest poprawny, Dreamworks podobnie jak Pixar nie ma nic wspólnego z tym filmem. Film ten tworzy Ilion, chyba dla New Line Cinema. :-)

Zresztą zobacz sam na plakacie.

Anonimowy

_Planet 51 – nowy film twórców Shreka! _

Ja to już chyba zupełnie zgłupiałem, ale z tego co wiem to Pixar nie ma za wiele wspólnego ze Shrekiem , a może ma?

Proszę czekać…