na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Sophie Monk w Strasznym filmie 5 0

Aktorka zagra złą siostrę Anny Faris

Plakat do filmu Straszny film 4Plakat do filmu Straszny film 4

Do obsady kolejnej części Strasznego filmu dołączyła Sophie Monk, którą oglądać można było m.in. w Komedii romantycznej (Date Movie), Klik: I robisz, co chcesz oraz w Wielkim Kinie, gdzie parodiowała Umę Thurman.

Aktorka ma zagrać złą siostrę bliźniaczkę Cindy Campbell. Według komentatorów rolę dostała nie dzięki swemu warsztatowi aktorskiemu, a raczej w celu zaciągnięcia do kin męskiej części widzów. W pełnej krasie można było ją oglądać w wymienionej wcześniej Komedii romantycznej.

To już piąta odsłona serii Straszny film. Reżyserem po raz trzeci jest David Zucker, a rolę Cindy Campbell już piąty raz zagra Anna Farris. W filmie zobaczymy również Leslie Nielsena (po raz trzeci) oraz Reginę Hall (w serii obecna od początku). Niewykluczone, że rolę dostanie również Hulk Hogan, bowiem trwają negocjacje z samym wrestlerem w tej sprawie.

Seria parodii została zapoczątkowana przez braci Wayans. Pierwsza część odniosła wówczas wielki sukces. Każda następna przez krytyków oceniana jest gorzej, a przy czwartej używano już określeń typu dno czy żenada.

Premiera produkcji 10 października 2008 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

NeverGiveUp

To plakat do filmu "Straszny Film 3" ;-)

Proszę czekać…