Jako redaktor zajmuję się głównie kinem polskim i europejskim. Rodzime produkcje coraz częściej zasługują na promocję, choć nie mają takich "łokci" jak hollywoodzka maszyna. Rzucam więc do walki wszystkie swoje klawiatury i spróbuję to zmienić ;) Prywatnie jestem filmożercą, ale umiarkowanym kinomaniakiem (nie znoszę zapachu popcornu, gdyby nie on, zdecydowanie częściej chodziłbym do kina). W zamian buduję własne kino, gdzie zgromadziłem już ok. 5 tys. pozycji, w tym tysiąc polskich. Na fdb.pl od wiosny 2007 r.

Tomasz Karolak i Grzegorz Hyży w kolejnym odcinku SNL Polska 0

Już jutro o godz. 21:00 kolejny odcinek Saturday Night Live Polska poprowadzi gwiazda największych komediowych hitów ostatnich lat, Tomasz Karolak! Muzycznym gościem odcinka będzie Grzegorz Hyży, autor i wykonawca takich utworów, jak „Pod wiatr”, „Noc i Dzień” czy „O Pani!”.

Tomasz Karolak, fot. Showmax.

Po czarującej Joannie Krupie na scenę SNL Polska wkracza jedna z wyjątkowo charakterystycznych gwiazd. Tomasz Karolak to najbardziej rozchwytywany aktor ostatniej dekady. Swoim doświadczeniem z pewnością zawstydziłby niejednego kolegę po fachu. Mimo to wystąpienie w charakterze prowadzącego programu o tak dynamicznej strukturze jak SNL Polska będzie dla niego czymś zupełnie nowym. O tym, w jakie role tym razem wcieli się Karolak przekonamy się już w sobotę o 21:00 tylko na Showmax!

Tomasz Karolak – aktor z napędem na cztery koła – oddany ojciec, miłośnik motoryzacji, aktor filmowy i teatralny. Karierę na wielkim ekranie rozpoczął od roli złodziejaszka w filmie Ciało w 2003 r. Od tamtego momentu jego kariera nabrała tempa, a Tomek stał się jedną z twarzy polskich komediowych produkcji kinowych, choć jego prawdziwą miłością zawsze pozostawała scena teatralna. Założyciel i dyrektor Teatru Imka w Warszawie, odznaczony Brązowym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Ojciec najpopularniejszej polskiej rodzinki, profesjonalny Święty Mikołaj i rock’n’rollowy prawie 40-latek w jednej osobie.

Tomasz Karolak podczas prób do SNL Polska, fot. Showmax.

Grzegorz Hyży – wokalista, założyciel i lider zespołu Grzegorz Hyży & Band. Miłość do muzyki zaszczepiła w nim rodzina, która od małego zachęcała go do gry na gitarze, dudach i akordeonie. Po występie w programie „X-Factor” w 2013 r. jego muzyczna kariera eksplodowała, a debiutancki singiel „Na chwilę” dotarł na szczyt radiowych list przebojów. Pierwsza wydana przez Grzegorza płyta „Z całych sił” zdobyła status złotej i podbiła serca fanów muzyki pop. W 2017 r. ukazał się drugi w karierze muzyka album „Momenty”, który, jak sam przyznaje, oznacza dla niego rozpoczęcie zupełnie nowego etapu.

Odcinek z udziałem Tomasza Karolaka i Grzegorza Hyżego będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę o 21:00 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. Najlepsze skecze do obejrzenia na oficjalnym kanale YouTube SNL Polska.

Zobaczcie zapowiedź najnowszego odcinka SNL Polska:

Źrodło: Showmax

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…