Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Joaquin Phoenix prowadzi rozmowy w sprawie filmu o Jokerze! 3

W ostatnich miesiącach trochę ucichł temat solowego filmu o Jokerze, który jest przygotowany przez Todda Phillipsa. Aż do teraz. Jak podaje Variety, wybitny aktor, Joaquin Phoenix prowadzi negocjacje z Warner Bros. Pictures w sprawie zagrania w intrygującej produkcji.

fot. materiały promocyjne

Todd Phillips od początku uważał, że Joaquin Phoenix to idealny kandydat do zagrania tej roli. Ponoć sam aktor już się zgodził. Na razie włodarze studia nie wydali oficjalnego oświadczenia. W mediach już wcześniej przewijało się to nazwisko. Phillips nie tylko jest reżyserem filmu, ale również scenarzystą. Według źródeł, miał się on spotkać z Phoenixem już w poprzednim roku, aby przedyskutować kwestie związane z tym projektem.

Co ciekawe swego czasu mówiło się, że Joaquin Phoenix był kandydatem do zagrania Lexa Luthora w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Zrezygnował jednak z tej roli, którą ostatecznie otrzymał Jesse Eisenberg. Miał również propozycję od Marvela i Disneya, aby zagrać w Doktorze Strange'u. Plotkuje się, że jednym z kandydatów do zagrania Jokera był również Leonardo DiCaprio.

Joker ma być historią początków kultowego przeciwnika Mrocznego Rycerza. Akcja zostanie osadzona w latach osiemdziesiątych i będzie rozgrywała się w Gotham City. Co prawda o samym filmie wiemy niewiele, ale z pierwszych przecieków wynika, że klimatem ma to być kino zbliżone do gangsterskich produkcji Martina Scorsese. On sam zresztą pełni funkcję jednego z producentów.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…