Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zgarniaj nagrody za dodane treści i reputację w lutym 2

Portal FDB to przede wszystkim internetowa baza filmów, którą tworzycie Wy – nasi wierni czytelnicy. Co miesiąc mamy dla Was wiele filmów i seriali, które wygrywacie w zamian za pomaganie nam w rozwoju portalu.

To dzięki Wam i Waszej pracy baza filmowa sukcesywnie się powiększa, a reszta użytkowników może z niej korzystać. Pamiętajcie jednak, że nie tylko macie szanse zgarnąć nagrody za dodawanie treści. Liczy się także Wasza aktywność! Punktowany jest każdy komentarz, który ma przynajmniej sto znaków. Oceniajcie, komentujcie i wygrajcie nagrody!

W lutym mamy specjalną propozycję dla fanów seriali. Do wygrania trzeci sezon kultowego serialu stacji HBO – GRA O TRON! Poza tym w puli nagród jest między innymi Film – iTunes oraz Empik eKarta prezentowa o wartości 50zł (do wyboru). Oprócz tego przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych tytułów na DVD: Blade Runner 2049, Kingsman: Złoty krąg, Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta, Siedmiu wspaniałych oraz Więzień labiryntu: Próby ognia.

Dla najbardziej aktywnego użytkownika przewidzieliśmy nagrodę w postaci nie jednego, a dwóch filmów na DVD – Niezłomny + BFG: Bardzo Fajny Gigant.

Rankingi i pełną listę nagród znajdziecie w dziale RANKING UŻYTKOWNIKÓW.

Tutaj natomiast macie PORADNIK DODAJĄCEGO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Bluejohn_26 2018-02-10

Znowu trzeci sezon GoT :/ Mogli byście dać któryś z pozostałych, albo jakiś inny serial.

Anonimowy 2018-02-09

Ósmy sezon Gry o Tron! ;D

Proszę czekać…