Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Michael Fassbender gwiazdą pełnometrażowego Kung-Fury 3

Michael Fassbender będzie gwiazdą oficjalnej pełnometrażowej kontynuacji internetowego hitu, Kung Fury: Pięści czasu. Oczywiście w projekt zaangażowany będzie także David Sandberg, czyli reżyser oryginału.

fot. materiały promocyjne

David Sandberg oprócz pracy, jako reżyser zagra również główną rolę oraz będzie jednym z producentów. W projekcie potwierdzony został również udział Davida Hasselhoffa, który powtórzy swoją rolę z produkcji krótkometrażowej.

Twórcy filmu planują, że zdjęcia wystartują latem tego roku. Ekipa producentów pełnometrażowego "Kung Fury" prezentuje się naprawdę okazale: David Katzenberg, Seth Grahame-Smith oraz Aaron Schmidt. To właśnie oni odpowiadają za jeden z największych hitów ubiegłego roku – horror To.

Kontynuacja Kung Fury: Pięści czasu będzie rozgrywała się w 1985 roku w Miami. Miasto jest pilnowane przez oficera Kung Fury’ego oraz jego ekipę, Thundercops. Gdy ginie jeden z członków, grupa zostaje rozwiązana. Wówczas na horyzoncie pojawia się nowy złoczyńca, który ma zamiar pomóc Hitlerowi.

Jeśli nie mieliście okazji obejrzeć jeszcze krótkometrażówki stworzonej przez Sandberga, to możecie zrobić to poniżej.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…