Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czarna Pantera najpopularniejszym filmem na Twitterze 0

W oczekiwaniu na kinową premierę kolejnego widowiska należącego do Kinowego Uniwersum Marvela, mamy dla Was ciekawostkę dotyczącą mediów społecznościowych. Jak się okazuje, Czarna Pantera jest najpopularniejszym tytułem na Twitterze.

fot. materiały promocyjne

Superprodukcja osiągnęła, jak na razie rekordowy wynik w 2018 roku. Ponad pięć milionów tweetów dotyczyło właśnie filmu wyreżyserowanego przez Ryana Cooglera. Na dalszych pozycjach znalazły się takie tytuły, jak Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, Więzień labiryntu: Lek na śmierć oraz Nowe oblicze Greya.

Taki stan rzeczy chyba nikogo nie dziwi. Produkcja zgarnia świetne recenzje, a sprzedaż biletów idzie doskonale. Marvel Studios szykuje się do kolejnego kasowego sukcesu. Wyczekiwany film już teraz może pochwalić się mianem najlepiej sprzedającego się filmu na portalu Fandango w pierwszym kwartale roku. Pobite zostały takie tytuły, jak Igrzyska śmierci oraz Piękna i Bestia. Czarna Pantera jest również na dobrej drodze do bycia najlepiej sprzedającym się filmem o superbohaterze na Fandango.

Premiera widowiska już w ten weekend. Wybieracie się do kina?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…