Teaser Rezerwatu w kinach i na fdb.pl 0

Od piątku 30 listopada w wybranych kinach w całej Polsce można oglądać teaser komedii o warszawskiej Pradze Rezerwat, którą dystrybutor – FILM POLSKI – wprowadza na ekrany 11 stycznia 2008 roku.

W teaserze można usłyszeć niekwestionowany muzyczny hit festiwalowego lata 2007 – Piosenkę o kwiatach, dosadną praską balladę w wykonaniu Marka Romana, pochodzącą ze ścieżki dźwiękowej Rezerwatu. Teaser dostępny jest również w serwisie fdb.pl – tutaj ( uwaga sporo niecenzuralnych słów!).

Marka Romana śpiewający Piosenkę o kwiatachMarka Romana śpiewający Piosenkę o kwiatach

Film Łukasza Palkowskiego był przebojem festiwalowym mijającego roku, zdobywając łącznie 15 nagród, w tym najbardziej prestiżową – dla najlepszego debiutu Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Reżyser i współscenarzysta Rezerwatu Łukasz Palkowski, goszczący obecnie ze swoją komedią na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Kairze, jest nominowany do Paszportu POLITYKI, zaś Sonia Bohosiewicz, uhonorowana za występ w Rezerwacie na FPFF w Gdyni i festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie, znalazła się w gronie nominowanych do nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.

W środę 5 grudnia o 20.00 Warszawiacy będą mieli okazję obejrzenia komedii Łukasza Palkowskiego ponad miesiąc przed premierą. Rezerwat zostanie zaprezentowany w warszawskim Multikinie Ursynów w ramach przeglądu filmów z udziałem aktorów nominowanych do nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.

Lista kin, w których można zobaczyć teaser Rezerwatu na taśmie 35 mm: sieć Multikino, sieć Helios i Kinoplex, Kinoteka w Warszawie, Kino Atlantic w Warszawie, Nove Kino Praha w Warszawie, Nove Kino Tychy, Kino Ars-Sztuka w Krakowie, Kino Pod Baranami w Krakowie i Kino Pionier w Szczecinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…