Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rozmach, jakiego w tym kraju jeszcze nie było! Prezentujemy nowe, niepublikowane dotąd zdjęcia z filmu Kobiety mafii 1

Prezentujemy ponad 20 nowych, niepublikowanych dotąd zdjęć z filmu Kobiety mafii. Na fotosach największy gwiazdy rodzimego kina, które już niebawem zagoszczą na ekranach.

Fot. Robert Pałka, Copyright (C) Vega Investments

Bogusław Linda w towarzystwie gangsterów, śpiewająca Julia Wieniawa, roztańczony Piotr Stramowski, Agnieszka Dygant w fabryce narkotyków, Katarzyna Warnke na zakupach, a Olga Bołądź na torturach! Zachęcamy do obejrzenia tej pokaźnej galerii.


Foto galeria: Anna Gostkowska, Copyright © Vega Investments


Foto galeria: Robert Pałka, Copyright © Vega Investments

Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

Premiera filmu została zaplanowana na 22 lutego.

Źrodło: Kino Świat / Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

befree 2018-02-13

Kocham ten polski "rozmach". Nawet stać było ich na chińskiego kałasza i celownik optyczny z wiatrówki. Wow:-D

Proszę czekać…