Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rozwałka pierwsza klasa - nowy zwiastun Rampage! 2

Warner Bros. Pictures zaprezentowało nowy zwiastun promujący widowisko Rampage. Szykujcie się na potężną rozwałkę w kinie – wielkie stwory już Wam to zagwarantują!

Fot. materiały promocyjne

Prymatolog Davis Okoye (Dwayne Johnson), który trzyma ludzi na dystans, nawiązał silną więź z George’em — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować przerażającą istotę, która niegdyś była jego przyjacielem.

Premiera została zaplanowana na 11 maja.

Źrodło: Warner Bros. Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Redox 2018-02-14

Wygląda ohydnie i odpychająco. Nie czekam.

Piotr Biernacki 2018-02-13

Kolejny film, który poszedł w ilość, a nie jakość efektów specjalnych. Efekt: wygląda jakby był nakręcony dwie dekady temu.

Proszę czekać…