Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Efektowna wirtualna rzeczywistość w zwiastunie Player One 2

Warner Bros. Pictures zaprezentował nową zapowiedź kolejnego widowiska od Stevena Spielberga. Przenieście się w wirtualną rzeczywistość razem z bohaterami filmu Player One.

Fot. materiały prasowe

Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya (Mark Rylance). Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe "wielkanocne jajko" ukryte gdzieś w OAZIE. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts (Tye Sheridan), kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.

Film wejdzie do polskich kin już 6 kwietnia.

Źrodło: Warner Bros. Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2018-02-16

trochę jak zapowiedz gry komputerowej ale rozmach bije po oczach faktycznie i ten film coraz bardziej zachęca do jego obejrzenia oby nie była to tylko dobrze zmontowana zapowiedz

Proszę czekać…