Ze stęchłego mułu horrorowej produkcji wyławiam raz po raz perełki. I uwielbiam Toma Waitsa - w każdych ilościach.

Nietroskliwe misie w filmie operatora Zombieland 0

Michael Bonvillain debiutuje jako reżyser filmu o krwiożerczych pluszowych niedźwiadkach.

fot. FDB

Michael Bonvillain, operator takich filmów, jak American Ultra, Hansel i Gretel: Łowcy czarownic, Zombieland oraz seriali Fringe: Na granicy światów, Lost: Zagubieni i Od zmierzchu do świtu, debiutuje jako reżyser. Pierwszą pozycją w jego reżyserskim portfolio będzie horror z przymrużeniem oka – Teddy Bears Are For Lovers (Pluszowe misie są dla zakochanych).

Projekt oparty jest na fimie krótkometrazowy o tym samym tytule, zrealizowanym przez scenarzystów Davida Vendrella, Matta Hawkswortha oraz reżysera Almoga Avidana Antonira.

Akcja filmu pod tajemniczym tytułem rozgrywa się w Walentynki. Uniwersytecki playboy Collin i jego nowa dziewczyna Sara padają ofiarami grupy żądnych krwi, choć nadzwyczaj uroczych, pluszowych misiów. Okazuje się, że krwiożercze pluszaki łakną odwetu na przystojniaku – misie mszczą się w imieniu byłych partnerek Collina. Dla pary zakochanych pozostaje jedyna droga uchronienia się przed okrutną śmiercią z ręki niedźwiadków – do świtu muszą wybłagać przebaczenie u wszystkich byłych dziewczyn Collina.

Obecnie Bonvillain prowadzi rozmowy z firmą Weta Workshop w sprawie stworzenia pluszowych potworków.

Wiadomo już, że producentem obrazu będzie Joe Dante, który nie raz udowodnił, że małe nie znaczy nieszkodliwe, reżyserując Gremliny i Małych żołnierzy.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…