Ze stęchłego mułu horrorowej produkcji wyławiam raz po raz perełki. I uwielbiam Toma Waitsa - w każdych ilościach.

Rekiny, dinozaury i rycerze. Jesteście gotowi na Sharknado 6? 0

Bohaterowie najnowszej odsłony serii zyskają możliwość podróży w czasie.

fot. FDB

Jak donosi portal Bloody Disgusting, w nowej części tej osobliwej franczyzy główni bohaterowie będą mogli przemieszczać się w czasie. Przynajmniej taka informacja pojawiła się na filmowych targach European Film Market odbywających się w ramach Festiwalu Filmowego w Berlinie.

Fin [jeden z głównych bohaterów] odkrył sposób podróżowania w czasie dzięki sile rekinich tornad i zamierza wykorzystać to odkrycie, by ocalić świat i swoją rodzinę. W tym celu przyjdzie mu się zmierzyć z dinozaurami, średniowiecznymi wojami i nazistami. Będzie miał też okazję popłynąć Arką Noego. Od teraz problemem jest nie to, jak zatrzymać tornado, ale kiedy to zrobić.

czytamy w opisie filmu.

W szóstej części w głównych rolach ponownie wystąpią Tara Reid, Cassie Scerbo oraz Ian Ziering. Sieć Syfy wyznaczyła datę premiery na 25 lipca 2018 roku.

Warto zaznaczyć, że seria Sharknado już od momentu wejścia na ekrany pierwszej części szturmem, acz niespodziewanie podbiła serca widzów, stając się prawdziwym fenomenem. Piąta odsłona – Sharknado 5: Efekt Płetwiarniany – premiera której odbyła się latem 2017 roku, wywołała w sieciach społecznościowych dyskusję jeszcze gorętszą niż odcinek Gry o tron emitowany w tym samym czasie.

Źrodło: Bloody Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Asmodeusz 2018-02-21

W sumie tak sie zastanawiam ad fenomenem tej serii jakoś nie jest to ani film wybitny ani nie różni się specjalnie od reszty produkcji kanału SyFy a osiągnął taki sukces.

Darco W. 2018-02-21

…kolejne dno !

befree 2018-02-20

Wow. Dobra poddaję się i zaczynam oglądać od pierwszej części. Miliony much nie mogą się mylić:-P SZÓSTA część, muszę odszukać przyczynę tego fenomenu. Przemyślenia po seansach w późniejszym czasie

Proszę czekać…