Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jessica Chastain może zostać gwiazdą kontynuacji horroru To 0

Horror To okazał się być wielkim sukcesem komercyjnym. Produkcja zyskała również sporą rzeszę fanów na całym świecie. Włodarze studia nie mieli, więc innego wyjścia, jak ogłosić: Robimy sequel!

W kontynuacji filmu akcja będzie umiejscowiona wiele lat po wydarzeniach znanych z Tego. Oczywiście taki stan rzeczy sprawia, że dziecięcy bohaterowie będą potrzebowali swoich dorosłych odpowiedników. W mediach pojawiło się nazwisko, które z pewnością rozpali wyobraźnię niejednego fana. Jessica Chastain prowadzi negocjacje ze studiem w sprawie jej występu w filmie "To 2". Aktorka, która dwukrotnie była nominowana do Oscara miałaby się wcielić w dorosłą Beverly Marsh (w pierwszym filmie znakomicie odegrała tę rolę Sophia Lillis).

Wielkim zwolennikiem tego angażu jest reżyser kasowego hitu, Andres Muschietti. Twórca miał już okazję pracować z Chastain przy okazji innego horroru – Mama. Teraz jest szansa na to, że duet ponownie będzie wspólnie pracował na jednym planie.

Premiera sequela została zaplanowana na 6 września 2019 roku. Co sądzicie o tej kandydaturze? A może macie jakąś inną faworytkę do roli Beverly Marsh?

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

befree 2018-02-21

Trzeci news na tym portalu: Jessica MOŻE zagrać w To the story continues….

Proszę czekać…