Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Znamy datę festiwalu WIOSNA FILMÓW! 0

Noszący znamię już kultowego i legendarnego, nie bez powodu, festiwal WIOSNA FILMÓW odbędzie się w tym roku, więc możemy odetchnąć! Prawdziwa wiosna filmowca, naszpikowana z pewnością samymi smakołykami z najważniejszych festiwali świata już 15 kwietnia.

Jak co roku wszystkie kroki fanów festiwalu i najlepszego kina w dużych dawkach powinny prowadzić w stronę KINA PRAHA. Przez osiem dni Praga będzie gościć kinofili i zaproszonych artystów. Nie może was tam zabraknąć. Jak zawsze cena biletu zaskakująco i imponująco niska, jak na przygotowany przez festiwal repertuar (którego jeszcze nie ma, ale po 24. edycjach można zawierzyć organizatorom w ich gusta) – tylko 12 zł.

W ciągu ośmiu dni widzowie zobaczą ponad 80 filmów z całego świata. Wiele z nich zaprezentowanych będzie po raz pierwszy w Polsce. W programie znajdą się obrazy docenione na najlepszych międzynarodowych festiwalach. Będzie można zobaczyć filmy pokazywane między innymi w Cannes, Berlinie, Wenecji, Karlowych Warach, Locarno, Montrealu, San Sebastian czy Sundance.

WIOSNA FILMÓW to również filmy wypatrzone na mniejszych, ale równie ważnych na mapie każdego kinomana festiwalach, takich jak Cottbus, Toronto, Mannheim, Rzym czy Saloniki.

Już za chwil kilka podamy wam pierwsze tytuły, które naprawdę są bardzo przekonujące.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…