Ze stęchłego mułu horrorowej produkcji wyławiam raz po raz perełki. I uwielbiam Toma Waitsa - w każdych ilościach.

Żartownisie z lotniska w Atlancie też oglądali Czarną Panterę 0

Lotnisko w Atlancie otwarło połączenie lotnicze z Wakandą.

fot. FDB

Międzynarodowy port lotniczy w Atlancie odkrył połączenie lotnicze z najbardziej rozwiniętym krajem świata – afrykańską Wakandą. Tak przynajmniej wynika ze zdjęcia z tablicą lotów, jakie pojawiło się na oficjalnym twitterowym koncie lotniska.

W komentarzach do zdjęcia pracownicy lotniska obiecują potencjalnym pasażerom specjalne atrakcje. Między innymi, będzie można posłuchać takich muzycznych przebojów, jak "Killmonger Me Softly", "T`Challa Back Girl", "M`Baku That Thang Up", "Straight Outta Wakanda", "N`Jadaka Said Knock You Out" i wiele innych. Grająca jedną z głównych ról w filmie Czarna Pantera Lupita Nyong'o już zapowiedziała, że jest gotowa zostać jedną z pierwszych pasażerek.

Naturalnie, cała akcja to udany żart dyrekcji lotniska, niemniej daje pojęcie o tym, jak ogromnym przebojem stał się nowy film studia Marvel, który krytycy ochrzcili już mianem nowego kulturowego fenomenu.

Przypomnijmy, że wczoraj pisaliśmy o rekordowej kwocie zarobionej przez Czarną Panterę, dzięki której na konto Marvela w ciągu pierwszych czterech dni seansów wpłynęło 242,1 milionów dolarów.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…