Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Sarah Gadon i Emily Nelson w 3. sezonie Detektywa 0

Detektyw powraca, a jego powstawaniem zaopiekuje się debiutujący w roli reżysera Nica Pizzolatto, który dotychczas był showrunnerem. Jest również samodzielnym scenarzystą nowego sezonu, z wyjątkiem 4 odcinka, który napisał wspólnie z Davidem Milchem. Oprócz Pizzolatto, producentami wykonawczymi są Scott Stephens; Matthew McConaughey i Woody Harrelson, którzy wystąpili w pierwszym sezonie; Cary Joji Fukunaga, który reżyserował pierwszy sezon, oraz Scott Stephens, Steve Golin, Bard Dorros i Richard Brown.

W najnowszym sezonie zagrają Sarah Gadon i Emily Nelson, dostały powracające role. Gadon zagra Elise Montgomery, Nelson natomiast będzie Margaret. Na obecny moment są to dwa potwierdzone i pewne nazwiska w obsadzie, nie licząc już wcześniej przez producentów zapowiedzianych nazwisk: Mahershala Ali, Carmen Ejogo, Stephen Dorff, Scoot McNairy, Mamie Gummer i Ray Fisher.

Variety

Sarah Gadon zagrała tytułową bohaterkę w Netflixowej produkcji Grace i Grace. Aktorka zagrała też u boku Logana Lermana w filmie Jamesa Schamusa Indignation. Natomiast Emily Nelson mogliśmy zobaczyć w serialu Code Black telewizji CBS i filmie Made of Honor.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…