Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Patryk Vega skazany na sukces! Świetna sprzedaż biletów na seanse Kobiet mafii 0

Chyba wszyscy się tego spodziewali! Bilety na seanse najnowszego hitu Patryka VegiKobiety mafii rozchodzą się w ekspresowym tempie!

Fot. materiały prasowe

Od dziś w polskich kinach można oglądać najnowszy hit Patryka Vegi – Kobiety mafii. Zainteresowanie produkcją jest tak ogromne, że bilety na niektóre seanse są już kompletnie wyprzedane. Nie powinno to jednak dziwić, bo wyczekiwane dzieło jednego z najpopularniejszych polskich reżyserów elektryzowało publiczność od samego początku. Dość powiedzieć, że zwiastun Kobiet mafii w sam premierowy wieczór zanotował w sieci 1 500 000 wyświetleń, a oficjalne materiały zza kulis produkcji zostały obejrzane przeszło 7 000 000 razy!

Do tego dochodzą bardzo dobre, pierwsze recenzje filmu. Krytycy piszą w nich, że Kobiety mafii to "najlepszy Vega" a "reżysera należy pochwalić za opowieść, która (…) wciąga i trzyma w napięciu" (dziennik.pl). "Są efekty specjalne, jest odpowiednia dawka zabawnych tekstów, są przekleństwa, jest przemoc oraz sporo scen seksu. Jest naprawdę dobrze!" (gazeta.pl). "Vega wraca na właściwe tory. Tak dobrze prowadzi historię, że nie sposób się od niej oderwać" (WP).

Wszystko to zwiastuje kolejny frekwencyjny superprzebój w karierze reżysera, którego ostatnie trzy filmy – Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Pitbull. Nowe porządki i Botoks – przyciągnęły do kin łącznie 6 622 000 widzów.

Fot. materiały prasowe

Pamiętajcie, że portal FDB posiada niezwykle przydatną funkcję pozwalającą sprawdzić nie tylko REPERTUAR KIN, ale również dokonać zakupu biletu! Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to koniecznie skorzystajcie z takiej możliwości!

Kobiety mafii są obecnie najpopularniejszym filmem na FDB, jeśli chodzi o procent wszystkich rezerwacji. Od poniedziałku bilety na najnowszy obraz Vegi budzą wielkie zainteresowanie – ponad 33 procent rezerwacji! Zapewne wynik ten będzie jeszcze wyższy po zbliżającym się weekendzie!

Źrodło: Informacja Prasowa / FDB

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

befree 2018-02-22

"sporo scen seksu" hahahaha już to widzę, rzucanie mięsem i krawężnikowe poczucie humoru na pewno, przemoc również. Do tego polskie kino już dorosło. Ale Vega nie ma jaj, żeby zrobić choć jedną scenę prawdziwego pieprzenia, bo nie jest od ryzykowania i przecierania szlaków. Posuwa się do granic, ale granic bezpiecznych i znanych. Facet wie co robi

Proszę czekać…