Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

7 rzeczy, których nie wiecie o Kobiecie sukcesu - animowany plakat 0

Dziś mamy przyjemność zaprezentować nowy, animowany plakat filmu Kobieta sukcesu, komedii romantycznej z gwiazdorską obsadą. Myślicie, że produkcja ma szansę odnieść – nomen omen – sukces?

Kadr z planu filmu Kobieta sukcesu, fot. Hubert Komerski

Agnieszka Więdłocha, która w filmie Kobieta sukcesu wciela się w postać Mańki, zdradza na nowym, animowanym plakacie promującym film, 7 rzeczy których nie wiecie o jej bohaterce.

Przekonuje, że prawdziwa kobieta sukcesu dostaje listy od M., nie płaci podatku od miłości, jest silniejsza niż kobiety mafii, przynoszą jej śniadanie do łóżka, zawsze ma plan B, pitbulla trzyma na smyczy i jest gotowa na wszystko!

W filmie Kobieta sukcesu na ekranie zobaczymy Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. W pozostałych rolach wystąpili m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop oraz w zupełnie nietypowej odsłonie, gościnnie, wystąpił Tomasz Oświeciński.

Główną bohaterką filmu jest Mańka, szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę, młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr, którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów. Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na miłość?

Kobieta sukcesu to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najcenniejsze. Film wejdzie do kin już 8 marca, w Dniu Kobiet.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…