Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

KRUK. Szepty słychać po zmroku – oficjalny zwiastun oryginalnej produkcji CANAL+ 0

CANAL+ prezentuje oficjalny zwiastun swojej najnowszej produkcji KRUK. Szepty słychać po zmroku. Serialowy thriller zadebiutuje na antenie CANAL+ już 18 marca o godz. 21:30 i zabierze widzów na pełne mroku i tajemnic Podlasie. W roli głównej wystąpi Michał Żurawski. Reżyserem serii jest Maciej Pieprzyca.

Michał Żurawski w serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku, fot. Canal+

Na Podlasiu dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.

OFICJALNY ZWIASTUN

Oto co o serialu mówił scenarzysta:

Chciałem by to nazwisko i tytuł oddawały charakter samego pomysłu. Thriller jest takim sposobem na spojrzenie w ciemną stronę duszy człowieka. Oglądamy horrory, czytamy kryminały, żeby oswoić się z mroczną częścią naszego człowieczeństwa. Dla mnie napisanie thrillera jest taką formą wejścia z latarką do ciemnego lasu, by zobaczyć co się kryje w środku.

Jakub Korolczuk

Premierowe odcinki KRUK. Szepty słychać po zmroku na ekranie CANAL+ w każdą niedzielę, od 18 marca o godz. 21:30. Produkcja będzie emitowana także w technologii 4K na kanale Canal+ Now, w te same dni i godziny, co premierowe nadania odcinków serialu w CANAL+.

Źrodło: ncplus / Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…