Premiery: Pitt i Affleck ponownie razem 1

W tym tygodniu tylko jedna premiera, która może okazać się dużym sukcesem.

Film Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda, nakręcony na podstawie powieści Rona Hansena pod tym samym tytułem, ukazuje prywatne życie jednego z najgroźniejszych przestępców Ameryki i jego zabójcy, rzucając nowe światło na legendę i stara się odpowiedzieć na pytanie, co naprawdę mogło wydarzyć się w miesiącach poprzedzających niesławną strzelaninę. Akcja rozgrywa się w 1881 roku, gdy Jesse ma 34 lata. Planując kolejny wielki skok, wciąż walczy ze swoimi wrogami, którzy próbują zgarnąć nagrodę za jego głowę i zyskać sławę poprzez pojmanie go. A jednak największym zagrożeniem okazują się ci, których Jesse James obdarzył największym zaufaniem.

DUŻY | ŚREDNI | MAŁY

Tytułowego Jesse'ego Jamesa zagra Brad Pitt, a w rolę Roberta Forda wcielił się Casey Affleck. Reżyserem jest Andrew Dominik, który jest twórcą obrazu Chopper z Erickiem Baną. Szansę na dostanie roli Roberta Forda miał także Shia LaBeouf. Jednak aktor czuł się za młody, aby odzwierciedlić tę postać, więc z niej zrezygnował. Fani zapewne oczekują czegoś na prawdę dobrego po tej produkcji. Bardzo pocieszający jest jego porządny tytuł. Oto kilka opinii krytyków: – To jest arcydzieło. – Kevin Williamson, – Jeśli kochasz klasyczne i stylowe westerny typu McCabe i pani Miller czy Straceńcy, to jest to kino specjalnie dla ciebie. – Richard Roeper, – Pięknie wyreżyserowany, wizualnie oszałamiający western ze wspaniałym występem ze strony Casey'a Affleck'a i Brad'a Pitt'a. Jest to jeden z najlepszych filmów tego roku. – Matthew Turner. W większości komentarze krytyków są pozytywne, jednak nie obędzie się bez odmiennych zdań typu: – Szkoda, że obraz Zabójstwo Jesse'ego Jamesa…, w reżyserii Andrew Dominika oraz oparty na powieści Rona Hansena z 1938 roku, nigdy nie będzie głębszy niż sam slogan reklamujący go. – Dana Stevens.Proponuje zajrzeć na stronę internetową, gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej na temat produkcji. Poniżej umieszczam kilka tapet dla was. Zapraszam również do obejrzenia ciekawej GALERII dostępnej na fdb. Dystrybutorem Zabójstwa Jesse'ego Jamesa… jest Warner Bros.

<table border=0 height=17 width=923>

ŻYCZĘ MIŁEGO WEEKENDU!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ten tytul mogl byc troche tylko krotszy i mniej mowic ;P po co isc do kina, jak tytul opowiada cala historie :P no chyba tylko po to zeby sprawdzic, czy cala czy prawie cala :P

Proszę czekać…