Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Nowe kostiumy X-Menów nawiązują do komiksów! 0

W sieci zadebiutowało zdjęcie z planu X-Men: Dark Phoenix, zdradzając design kostiumów herosów. Tym razem ich stroje zainspirowane zostały serią komiksów.

Pod koniec wydarzeń z X-Men: Apocalypse Profesor X uformował nowy zespół Mutantów. To na nich skupią się wydarzenia z nadchodzącego Dark Phoenix. Jak wskazuje tytuł, fabuła filmu opowie o losach Jean Grey. Prócz niej w widowisku pojawi się Mystique, Bestia, Cyclops, Storm, Quicksilver i Nightclawler.

Akcja Dark Phoenix rozgrywa się w 1992 roku – dekadę po wydarzeniach z poprzedniej części. X-Meni stali się narodowymi bohaterami. Charles Xavier, którego podobizna znalazła się na okładce magazynu "Time", przestaje myśleć racjonalnie i wysyła bohaterów na coraz niebezpieczniejsze misje. W trakcie jednej z nich potężna kosmiczna siła przejmuje kontrolę nad Jean.

Ostatnie zdjęcie z planu X-Men: Dark Phoenix ukazuje grupę Mutantów w nowych kostiumach. Stroje wzorowane są na designie bohaterów z cyklu New X-Men Granta Morrisona:

X-Men: Dark Phoenix trafi na ekrany kin 2 listopada bieżącego roku.

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…