Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Spielberg nakręci biografię legendarnego kompozytora? 0

Pomimo 71 lat na karku Steven Spielberg wciąż jest w doskonałej formie i kręci film za filmem. Na jego celowniku pojawił się właśnie kolejny projekt, który miałby być biografią legendarnego kompozytora, Leonarda Bernsteina.

Fot. materiały prasowe

Ponoć w ubiegłym tygodniu odbyło się tajne spotkanie, w którym uczestniczył Steven Spielberg. W jego trakcie czytano tajemniczy scenariusz, który w niedalekiej przyszłości miałby zostać zrealizowany. Nie ma szczegółów dotyczących tego spotkania – nie wiemy kto oprócz reżysera Czwartej władzy brał w nim udział, ani o czym opowiadał scenariusz. Wszystkie doniesienia związane z tym wydarzeniem to domysły dziennikarzy Variety.

Uważają oni, że Steven Spielberg oraz reszta zebranych tam ludzi czytała scenariusz będący biografią kompozytora, Leonarda Bernsteina. Legendarny twórca nie tylko komponował, ale również był dyrygentem, pianistą, a nawet dyrektorem artystycznym wielu uznanych amerykańskich orkiestr. Dodatkowo pracował też jako kompozytor muzyki filmowej – wśród jego prac są między innymi takie tytuły, jak Na nabrzeżach czy West Side Story.

Co ciekawe sam Spielberg interesuje się również wyreżyserowaniem odświeżonej wersji kultowego musicalu. Na razie jednak jego kolejnym projektem jest piąta odsłona przygód Indiany Jonesa.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Darco W. 2018-03-13

…bo czarni nakręcają ten box o… ;)

Proszę czekać…