Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy pokaz testowy Deadpoola 2 wypadł kiepsko? 1

W sieci pojawiła się informacja, jakoby Fox przeprowadził w weekend pokaz testowy Deadpoola 2. Miał on wypaść naprawdę kiepsko.

Fot. materiały prasowe

Bloger Jeremy Conrad zamieścił na swoim Twitterze informację, w której napisał, że osoba z jego grona znajomych miała okazję być na pokazie testowym. Pierwsze reakcje nie były najlepsze, a sam film był czymś innym niż się wszyscy spodziewali. Conrad wyjawił również o jakie problemy chodzi.

Niektórzy mogą uznać to za spoilery, dlatego też dalszą część czytasz na własną odpowiedzialność.

Podobno film jest dłuższy o 30 minut, a jego fabuła jest szczątkowa. Dodatkowo totalnie zmarnowana zostaje postać Vanessy, w którą wciela się Morena Baccarin. Komentarze umieszczone na Twitterze przez Jeremy’ego Conrada zostały usunięte, ponieważ Fox zagroził mu postępowaniem sądowym. Coś musi być jednak na rzeczy, gdyż inny użytkownik Twittera, Mike Kalinowski, napisał, że słyszał podobne zarzuty związane z Deadpoolem 2. Ktoś miał nazwać kontynuację kasowego hitu Foxa "gafą na miarę Obcego 3".

Oczywiście te informacje pochodzą z niepotwierdzonych źródeł, dlatego też należy traktować je z przymrużeniem oka. Najlepiej iść do kina samemu i przekonać się czy Deadpool 2 to dobry film. Premiera produkcji w polskich kinach została zaplanowana na 18 maja.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…