Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kto młodym Luke'em Skywalkerem? Mark Hamill ma swojego faworyta 1

Skoro Walt Disney zdecydował się na realizację filmu o przygodach młodego Hana Solo, to dlaczego fani nie mogą mieć nadziei na film o młodym Luke’u Skywalkerze?

Fot. materiały prasowe

Wielu fanów uważa, że idealnym kandydatem do tej roli byłby gwiazdor znany z Kinowego Uniwersum Marvela – Sebastian Stan. Aktor, który wykreował, jako pierwszy postać Luke’a Skywalkera na ekranie, czyli Mark Hamill ma jednak inny pomysł na tego bohatera. Jego kandydat jest zdecydowanie młodszy.

To zależy jaki etap życia Luke’a zostałby przedstawiony w filmie. Po pierwsze myślę, że Luke był znudzony swoim życiem. Wszystko co robił to strzelanie do pustynnych szczurów ze swojego T-16. Teraz, jeśli chcieliby to zrobić to mają pięć lub sześć wątków, które kręcą się wokół niego, jednak powinni zredukować je do tego z naprawdę młodym Luke’em. Uważam, że idealny byłby Jacob Tremblay.

powiedział hollywoodzki gwiazdor

Jacob Tremblay

Warto przypomnieć, że Jacob Tremblay to aktor, który wystąpił w filmie Powieść Henry'ego. Produkcja została wyreżyserowana przez Colina Trevorrowa, a więc twórcę pierwotnie wybranego do nakręcenia dziewiątego epizodu "Star Wars". Film Powieść Henry'ego nie odniósł sukcesu kasowego, a recenzenci nie pozostawili na nim suchej nitki. Rola Tremblaya została jednak doceniona, a młodziutki aktor był bardzo poruszony, gdy po raz pierwszy miał okazję spotkać Marka Hamilla na czerwonym dywanie w dniu premiery filmu.

W tym roku Jacoba Tremblaya polscy widzowie mogą oglądać w filmie Cudowny chłopak. We wrześniu natomiast premiera widowiska Predator, w którym 11-latek także się pojawi.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…