Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jak rozpoznać terrorystę? Obejrzyj zwiastun Sicario 2: Soldado 0

Sequel Sicario jednego z najlepszych i najbardziej wstrząsających thrillerów roku 2016 – zobaczcie polską zapowiedź produkcji.

Tym razem fabuła skupi się najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym planie błyszczeć będzie niezastąpiony Benicio del Toro. Sicario 2: Soldado wejdzie na ekrany kin 20 lipca, a dzisiaj prezentujemy Wam polski zwiastun filmu:

Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów.

To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

Reżyserem filmu jest Stefano Sollima – twórca znakomitej produkcji, Suburra. Pracował również przy serialu Gomorra.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

befree 2018-03-14

Po turbanie i po tym, że zamiast krzyczeć Je…ać policję krzyczy Allahu Akbar

Proszę czekać…