Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda Pacific Rim: Rebelia chce zagrać Wolverine'a 0

Po tym, jak Hugh Jackman zrezygnował z roli Wolverine’a, cały czas trwają poszukiwania aktora, który mógłby się wcielić w kultowego mutanta znanego z komiksów Marvela. Swoją kandydaturę zgłasza gwiazda widowiska Pacific Rim: Rebelia.

Scott Eastwood, bo o nim mowa, nadal próbuje doścignąć swojego ojca, jeśli chodzi o sławę. Głośne nazwisko z pewnością pomaga mu w robieniu hollywoodzkiej kariery. W jego filmografii można znaleźć chociażby Legion samobójców czy wspomniany właśnie Pacific Rim: Rebelia. Role, które gra w tych filmach nie są jednak pierwszoplanowe, a takowe chodzi przede wszystkim aktorowi.

Kocham Wolverine’a. To jeden z moich ulubionych komiksowych bohaterów. On jest buntownikiem, prawdziwym skurczybykiem. On jednym z tych, no wiesz, wolnych elektronów, nie gra według zasad. Jest to typ postaci, które kocham.

powiedział aktor

Gdy został zapytany o to czy chciałby zagrać Logana, odparł tylko, że jest gotowy na to w stu procentach. A Wy, jak uważacie? Czy Scott Eastwood byłby dobrym Wolverine’em? Dałby radę dorównać legendzie Hugh Jackamana?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…