Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Krótka zapowiedź zwiastuna sequela Fantastycznych zwierząt 0

Fani magicznego uniwersum Harry’ego Pottera czekają na ten dzień z niecierpliwością. Już dzisiaj, 13 marca pojawi się pierwszy zwiastun widowiska Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda.

W sieci pojawiło się krótkie wideo zapowiadające zwiastun, które jednocześnie potwierdza doniesienia związane z debiutem materiału promującego filmu. Zajawka, o której mowa jest do obejrzenia poniżej.

Akcja filmu rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Jednak ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore będzie potrzebował pomocy czarodzieja, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi — swojego byłego ucznia Newta Scamandera.

W roli głównej ponownie zobaczymy Eddie'ego Redmayne'a. Z nowych twarzy w obsadzie należy wspomnieć o Jude Lawie, który zagra legendarnego Albusa Dumbledore’a. Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda trafią do kin 16 listopada 2018 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Darco W. 2018-03-13

Wiele osób badających jego pochodzenie uważa, że Tommy Wiseau pochodzi z Polski, a jego prawdziwe nazwisko to Wieczór lub Wieczorkiewicz. Potwierdzają to rzekome dokumenty imigracyjne, niektóre relacje jego i jego znajomych oraz błędy w jego angielskim typowe dla Polaków i charakterystyczny akcent… …jak dla Mnie glut ! ;)

Proszę czekać…