Ze stęchłego mułu horrorowej produkcji wyławiam raz po raz perełki. I uwielbiam Toma Waitsa - w każdych ilościach.

Czy Tony Stark to męski szowinista? 0

Scenarzysta Czarnej Pantery oskarżył Iron Mana o brak szacunku do kobiet.

fot. FDB

Jeśli dotąd wzdychałaś czy wzdychałeś do Roberta Downey Juniora w roli obrzydliwie bogatego Tony’ego Starka, lepiej się zastanów. Scenarzysta Czarnej pantery Joe Robert Cole ma wiele uwag co do kinowego Iron Mana. Jego zdaniem postać grana przez Downey Juniora nie cieszyłaby się dziś taką popularnością jak dziesięć lat temu, ponieważ dziś trudno byłoby zaakceptować czysto utylitarny stosunek Starka do kobiet.

Pomyślcie o tym, w jakim położeniu znajdujemy się teraz z naszym słabym, niezbyt lotnym prezydentem. Świat zaczyna trzeszczeć w szwach. Przypomnijcie sobie Tony’ego Starka – był kretynem i nikt się temu nie dziwił. A gdyby taka postać jak Stark pojawiła się teraz? Czy traktowalibyśmy ją tak samo? Czy nadal myślelibyśmy „Ok, to głupek i ma kobiety za nic… Spoko”. Myślę, że dziś żyjemy w innej rzeczywistości. I jest to rzeczywistość lepsza.

powiedział Cole.

Przypomnijmy, że to właśnie Iron Man z roku 2008 był filmem, który położył podwaliny pod całe uniwersum Marvela i pozwolił Downey Juniorowi dostać się na szczyt listy najlepiej zarabiających aktorów.

Źrodło: Comic Book

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

befree 2018-03-14

Słaby prezydent jednej z największych potęg świata, sam świat trzeszczy w szwach, w dzisiejszym świecie nie dostalibyśmy tak świetnej postaci jak Tony Stark w wykonaniu Downeya – jednym słowem inna, lepsza rzeczywistość. Niesamowite, czy Ci ludzie czasami się słuchają, czy oni potrafią zrozumieć co wygadują i jakich dekli z siebie robią???? :-D :-D Facet mnie rozłożył….

Rob 2018-03-13

"„Ok, to głupek i ma kobiety za nic… Spoko”" randomowy facet, któremu wyszedł jeden film, gdyż pełno jego czarnych braci poszło do kina obraża postać dzięki, której mógł napisać swoją bajkę. To dopiero głupek.

Proszę czekać…