Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Krytyka Deadpoola 2 po pokazie testowym była nieprawdziwa 0

Wczoraj na łamach portalu FDB.PL pisaliśmy o pokazie testowym filmu Deadpool 2. Produkcja miała się nie spodobać osobom, które widziały kontynuację kasowego hitu z 2016 roku. Teraz okazuje się, że te doniesienia się do końca prawdziwe.

Jeremy Conrad wyjawił za pośrednictwem portali społecznościowych, że rozmawiał z osobami, które film już widziały. Zarzucały one Deadpoolowi 2, że jest za długi, nie posiada fabuły, a niektóre postacie nie są odpowiednio wykorzystane. Dodatkowo w sieci pojawiły się informacje o dokrętkach, co jeszcze bardziej podgrzało atmosferę i wzbudziło niepokój. Wygląda jednak na to, że rewelacje dotyczące słabego pokazu testowego są nieprawdziwe.

Marvel Studios News napisało, że otrzymało wiele wiadomość od ludzi, którzy uważają, że film jest dobry. Jedynym zgrzytem, który może przeszadzać fanom jest pewna sytuacja, która na papierze wygląda bardzo dobrze. W samej produkcji może ona przeszkadzać niektórym fanom. Porównywana jest ona do twistu z Mandarynem w trzecim Iron Manie.

Pozytywny odbiór potwierdza również redaktor naczelny Collidera, Steve Weintraub. Na Twitterze zamieścił komentarz, w którym twierdzi, że spotkał się z całkowicie innymi reakcjami. Dwa pokazy testowe, które miały się odbyć otrzymały notę 90 – w przypadku drugiego pokazu było bardzo blisko, aby film otrzymał maksymalną ocenę. Osoby, z którymi rozmawiał Weintraub uważają, ze to świetny film, a fani go pokochają.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

pan_traktorek 2018-03-13

nie było żadnego twistu z mandarynem w iron man 3

obejrzyjcie sobie marvel one shot "Niech żyje król"
Przy okazji polecam :-D

Proszę czekać…