Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Materiał zza kulis wyczekiwanego serialu Zagubieni w kosmosie 1

Robinsonowie zabierają Cię za kulisy Zagubionych w kosmosie. Zobaczcie specjalny materiał wideo przygotowany przez platformę Netflix!

OCZEKIWANIA

  • Zwiedzanie
  • Poznanie nowych ludzi
  • Odpoczynek

RZECZYWISTOŚĆ

  • Rozbicie się na nieznanej planecie
  • Spotkanie robota pochodzącego z obcej planety
  • Walka o przetrwanie

Mimo, że wycieczka Robinsonów nie poszła zgodnie z planem, to jedno jest pewne – Robinsonowie zawsze trzymają się razem! Zajrzyj za kulisy ich wspaniałej przygody – zobacz materiał, w którym występują gwiazdy serialu Zagubieni w kosmosie: Toby Stephens, Molly Parker, Mina Sundwall, Taylor Russell, Max Jenkins oraz showrunner Zack Estrin.

Zagubieni w kosmosie to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości. Kolonizacja innych planet stała się możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy i znaleźli się w gronie wybrańców, którzy mają rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. W trakcie podróży koloniści są jednak zmuszeni awaryjnie lądować na nieznanej planecie, gdzie muszą współpracować i nawiązać nowe sojusze, aby przetrwać w niebezpiecznej i obcej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży.

Premiera serialu na platformie Netflix 13 kwietnia.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…