Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Finałowa zapowiedź filmu Ready Player One 3

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszego widowiska Stevena SpielbergaReady Player One. Z tej okazji Warner Bros. Pictures zaprezentował finałowy zwiastun wyczekiwanej superprodukcji.

fot. materiały prasowe

Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OAZIE, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya. Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe "wielkanocne jajko" ukryte gdzieś w OAZIE. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts, kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.

W rolach głównych występują Olivia Cooke, Tye Sheridan, Simon Pegg, Mark Rylance oraz Ben Mendelsohn. Premiera została zaplanowana na 6 kwietnia.

Źrodło: Warner Bros. Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…