Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bliskie spotkanie trzeciego stopnia - zwiastun animacji Luis i Obcy 0

Uwaga Ziemianie! Czas rozpocząć wielkie śmianie! Małgorzata Kożuchowska, Paweł Domagała, Jarosław Boberek i Tomasz Borkowski w zwiastunie animacji Luis i obcy. Najbardziej kosmiczna komedia tej wiosny w kinach od 6 kwietnia.

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w… kosmosie, a najlepsze na smutki są zielone ufoludki. Oto motto najnowszej komedii familijnej producentów hitów Renifer Niko ratuje Święta i Ups! Arka odpłynęła oraz autorów nagrodzonej Oscarem animacji Równowaga.

Luis i obcy to historia przyjaźni chłopca i trójki przezabawnych kosmitów, który na Ziemię przybyli i kompletnie się… pogubili. Porcja wyśmienitej, intergalaktycznej zabawy dla całej rodziny. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli, m.in.: Paweł Domagała, Małgorzata Kożuchowska, Jarosław Boberek, Tomasz Borkowski, Klaudiusz Kaufmann, Kamil Kula, Sara Lewandowska i Anna Apostolakis. Próbkę ich wspaniałych możliwości przynosi polski zwiastun animacji Luis i obcy. Przygotujcie się na film, po którym – ze śmiechu – po prostu odlecicie w kosmos!

12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…