Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Gwiazdor Gry o tron pojawi się w Avengers: Wojna bez granic 0

W Avengers: Wojna bez granic zagra plejada gwiazd, znana z wcześniejszych odsłon kinowego uniwersum Marvela. Nie zabraknie również nowych, słynnych nazwisk. Peter Dinklage – znany przede wszystkim jako Tyrion Lannister z Gry o tron – trzyma w tajemnicy szczegóły udziału w produkcji.

Zakres ról w widowisku superbohaterskim jest znacznie ograniczona, jeśli weźmie się pod uwagę niski wzrost Dinklage'a. Fani wskazywali, że aktor może wcielić się w Starfoxa, Mefisto, Trolla Pipa, Watchera lub MODOK-a. Wiele osób podkreśla zwłaszcza trzecią ze wskazanych opcji.

Aktor nie pojawił się w żadnym z materiałów promocyjnych – jeśli faktycznie weźmie udział w Wojnie bez granic, jego rola będzie miała raczej charakter epizodyczny. Pierwsze wieści na temat angażu Dinklage'a do filmu datuje się na styczeń 2017 roku. Nie wiadomo, czy propozycja faktycznie doszła do skutku.

Prócz Petera Dinklage'a na ekranie pojawi się m.in. Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr., Chris Evans oraz Josh Brolin.

Avengers 3 trafi na ekrany polskich kin 26 kwietnia bieżącego roku.

Źrodło: screengeek.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

befree 2018-03-17

Propozycja nie dochodzi do skutku!!! Język polski nie być trudna rzecz

Redox befree 2018-03-18

@befree Nie wiem dodatkowo co ma wnosić ten news. Informacja o angażu, jak nawet zauważył autor, pojawiła się już ponad rok temu.

befree 2018-03-18

@Redox Pan Kornel ma dosyć dziwne newsy, zdążyłem to zauważyć. Ponadto z jednej strony pisze, że nie wie czy ta "nieszczęsna" propozycja doszła do skutku a z drugiej, że Dinklage zagra w Wojnie. Albo jedno albo drugie. Kompletny brak logiki, bardzo tego nie lubię:-(

Proszę czekać…