Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Karzeł znowu będzie zabijał - zobaczcie zwiastun 0

Morderczy Karzeł powraca! W sieci pojawił się teaserowy zwiastun kolejnej części kultowej serii grozy – "Leprechaun Returns".

Zapowiedź została zaprezentowana przez stację SyFy. "Leprechaun Returns" zapowiadane jest jako reboot znanego cyklu. Morderczy Karzeł powróci do zabijania po tym, jak zostanie przez przypadek wskrzeszony przez grupę studentek, które chcą zniszczyć starą budowlę w miejscu, której powstanie ich nowy dom studencki.

Co ciekawe w obsadzie jest Mark Holton, czyli aktor który wystąpił w pierwszym Karle z 1993 roku. W postać tytułową wcieli się Linden Porco. Premiera w marcu przyszłego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Krzysztof 2018-03-19

Oj pamiętam te czasy – wiek kilkanaście lat – lubowanie się w horrorach "z pacynkami" – wypożyczalnia VHS – półka z nowościami i superhitami – Leprechaun – wypożyczenie 4 zł polskie, po denominacji – slogan filmu głosił – "kto ukradnie moje złoto, nie doczeka jutra" :D Podniecenie, że jakiś stworek zabija ludzi – mmmniam :D Aniston, jako wypasiona nastolatka i oczywiście Warwick Davis, których nazwiska wtedy gówniarzowi nic nie mówiły (chociaż chyba był już Willow). Film ten widziałem kilka razy, bo poprzez straszność nie dostrzegało się pewnej kiczowatości – chociaż do dziś to najbardziej poważna część ze wszystkich, które powstały. Mroczna no i dość brutalna, jak na tamte czasy :) Inne odcinki tej serii to juz takie akcje, jak wybuchające cyce i kosmiczne głupoty :D Ale pierwsza – to był sztos, bo Karzeł był naprawdę zły, a nie popieprzony :D

befree dragoon1984 2018-03-20

@dragoon1984 Kilkanaście lat, VHSów świat:-)

Proszę czekać…