Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Cinema City - zmiany opłat abonamentowych Karty Unlimited 1

Cinema City Unlimited to oferta abonamentowa, która oferuje widzom oglądanie na dużym ekranie największych kinowych przebojów bez ograniczeń. Wraz z kwietniem zmienią się opłaty abonamentowe na Kartę Unlimited.

Korzystanie z Karty Unlimited daje wiele interesujących udogodnień dla widza. Oczywiście oprócz tej najważniejszej, czyli nielimitowanego oglądania filmów na dużym ekranie, posiadacze karty będą mogli skorzystać dziesięcioprocentowego rabatu w kinowych barach oraz kawiarniach, oglądać pokazy przedpremierowe "Zobacz pierwszy" oraz kupować bilety on-line bez opłaty internetowej.

Karta Unlimited będzie dostępna w dwóch opcjach abonamentowych:

  • Karta Unlimited Polska – 55 zł/miesięcznie
  • Karta Unlimited Polska bez Warszawy – 46 zł/miesięcznie

Zmiana wysokości opłat wejdzie w życie z dniem 30 kwietnia 2018 roku. Więcej informacji dotyczących Karty Unlimited znajdziecie na stronie Cinema City.

Pewnie wielu z Was zastanawia się, jak taka oferta ma się do innych krajów. Dla przykładu w Stanach Zjednoczonych istnieje budząca sporo kontrowersji usługa MoviePass – głównie z powodu konfliktów z siecią kin AMC, której nie do końca pasuje sprzedaż biletów w taki właśnie sposób. Kosztująca 9,95 dolarów usługa (w przypadku subskrypcji rocznej wynoszącej 105,35 dolarów, co daje nam 7,95 dolarów miesięcznie) również umożliwia oglądanie filmów na dużym ekranie. MoviePass posiada jednak pewne limity. Najważniejszy z nich jest taki, że dziennie można obejrzeć tylko jeden film. Sporym utrudnieniem jest również fakt, że nie można rezerwować biletów z wyprzedzeniem. MoviePass nie można używać również od kupowania biletów na filmy w 3D, IMAX, D-BOX.

W Wielkiej Brytanii, Kanadzie i również Stanach Zjednoczonych jest również usługa, która nazywa się Sinemia. Pozwala ona zakupić dwa lub trzy bilety za wcześniej ustaloną cenę.

Jak widać oferta Cinema City nie jest taka zła.

Źrodło: Cinema City / FDB

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…