Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Coraz mniej wiadomo o dacie powstania Batmana! 1

Od zapowiedzi w 2015 o pojawieniu komiksowego widowiska Batman w kinach minęło wiele czasu, ale też pojawiło się w międzyczasie wiele obietnic. Zdjęcia miały się zacząć w 2016, a premierę widowiska planowano na 2017/2018. Heroic Hollywod powołując się na wiarygodne źródła, mówi o coraz większej ignorancji i odsuwaniu się od projektu.

Jeżeli portal ma rację, to najwcześniej możemy spodziewać się produkcji w 2021 roku. Scenariusz dalej nie istnieje, a oficjalny reżyser na ten moment, czyli Matt Reeves też ma inne priorytety. Skupia się na produkcji Life Sentence dla Netfliksa, serialu The Dime dla FOXa i futurystycznym thrillerze dla 20th Century Fox The Epoch Index. Autor rzeczywiście na brak wyzwań zawodowych nie może narzekać.

Dla samego Warner Bros brak zaangażowania w The Batman nie jest jednak żadnym problemem. Studio zajmuje się czterema tytułami w ramach kinowego uniwersum DC Comics. Aquaman nadchodzi. Powstają już zdjęcia do Shazama. W tym roku planowane jest również wejście na plan z projektem drugiej części Wonder Woman i Jokera.

Jak myślicie, doczekamy się?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

befree 2018-03-19

Patrzę komiks, myślę Gracjan Mitkin, a tu zdziwko:-) To, że jeszcze trochę nie zobaczymy nowej odsłony przygód Mrocznego Knighta to akurat mnie nie dziwi. Dziwi mnie natomiast fakt, że Affleck dał się przekupić i wołał po premierze Legionu, czy tam tuż przed jaki to genialny scenariusz jest do Batmana i jaki to będzie genialny film i że od razu go trzeba kręcić, bo takich scenariuszy się nie pomija. A Warner Bros. zrobił z niego głupka. Nie wiem, czy dobrze na tym wyszedł.

Bercik022 befree 2018-03-19

@befree gdzie tak było napisane, że jest scenariusz? bo nigdzie nie moge znaleźć a też śledzę na bieżąco co sie dzieje w filmowym DC. Affleck mówił przecież, ze wejdzie dopiero na plan kiedy scenariusz bedzie idealny, potem zmiana rezysera, problemy z affleciem i rozne perypetie ale nigdzie nie bylo scenariusza.

befree Bercik022 2018-03-19

@Bercik022 Czytałem na imdb, rottentomatoes, nie potrafię Ci teraz dać konkret adresu. Tak na szybko znalazłem na naszym filmwebie:http://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22The+Batman%22+znaleziony-121692 i http://www.filmweb.pl/news/UPDATE%3A+Czy+Ben+Affleck+wkr%C3%B3tce+po%C5%BCegna+si%C4%99+z+rol%C4%85+Batmana-124150 i http://www.filmweb.pl/news/Scenariusz+%22The+Batman%22+wzbudza+zachwyt.Scenariusz%22The+Batman%22+trafi%C5%82+do+kosza-121660, Tutaj masz info o istniejącym scenariuszu , (zły czy dobry to inna sprawa wiadomo każdy swoje ale akurat autor trudno żeby nie chwalił swojego własnego scenariusza), gdybyś chciał to poszukaj na stronach które Ci podałem, może jeszcze movies.com, wydaje mi się że tam też o tym czytałem. Na stronach anglojęzycznych tych informacji było zdecydowanie więcej. I powiem Ci, że powinieneś rozszerzyć swój zakres śledzenia, bo o scenariuszu nowego Batmana informacji było pełno:-)

Bercik022 befree 2018-03-19

@befree dzięki za linki poczytam

Proszę czekać…