Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zakochany kundel doczeka się remake'u live-action 0

Walt Disney nie zwalnia tempa i bierze na celownik kolejny kultowy tytuł ze swojej kolekcji. Zakochany kundel również doczeka się remake’u live-action.

Będzie to produkcja stworzona na potrzeby nowej platformy streamingowej, która niebawem otworzy Walt Disney. Za kamerą filmu stanie Charlie Bean, który jest znany z pracy przy wielu uznanych tytułach animowanych. W jego filmografii można znaleźć między innymi Samuraja Jack czy Laboratorium Dextera. Scenariusz zostanie napisany przez Andrew Bujalski.

Na razie nie jest znana dokładna data premiery filmu, który będzie połączeniem CGI oraz gry aktorskiej. Sama platforma ma wystartować w przyszłym roku, więc film prawdopodobnie pojawi się w zbliżonym terminie.

Ciotka Sara dostaje pracę jako opiekunka do dziecka w domu, w którym znajduje się również cockerspanielka Lady. Sara wprowadza się do domu wraz ze swoimi przebiegłymi kotami syjamskimi. I tu zaczyna się gehenna – kaganiec, dyscyplina – ogólnie bardzo niewesoło. Zbuntowana Lady poznaję czarującego kundelka z ulicy, bezdomnego obieżyświata. Wspólnie z jego przyjaciółmi Jockiem, Trustym i Pegiem poznają, co to jest swoboda i wolność – życie bez opiekuna i smyczy!

opis klasycznego filmu animowanego Disneya

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…