Ze stęchłego mułu horrorowej produkcji wyławiam raz po raz perełki. I uwielbiam Toma Waitsa - w każdych ilościach.

Budynek brytyjskiego MSZ ozdobił Putin à la Moriarti 0

Na murze brytyjskiego MSZ pojawiła się ciekawa instalacja artystyczna

Moriarti, fot. FDB

Na ścianie brytyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych pojawiła się projekcja w osobliwy sposób świętująca reelekcję Władimira Putina: portretowi Władimira Władimirowicza towarzyszyły napisy „Miss me?” („Tęskniliście za mną?”).

Fani serialowej odsłony przygód Sherlocka Holmesa z pewnością bez trudu odgadli sherlockową manierę, w jakiej opracowano kolaż. Właśnie w takim stylu przypomniał o sobie detektywowi z Baker Street jego arcywróg Moriarti w jednym z odcinków.

To bardzo wygodne, że na Zachodzie wszystkiemu winni są Rosjanie i Putin. Putin ingerował w wybory w Ameryce. Putin otruł Skripala. Putin zatopił kurs bitcoina. Rosjanie kochają swojego lidera i ponownie wybrali go na prezydenta. Uszanujmy wybór rosyjskiego narodu.

głosi komentarz do instalacji przygotowanej przez grupę performansową Philosoraptor

W tym miejscu faktycznie przydałby się mem z philosoraptorem, zastanawiającym się, czy to aby na pewno seriozny komentarz.

Co zaś tyczy się samego serialu, to w styczniu 2017 roku BBC pokazało jego czwarty sezon. Ostatni – ku uldze wielu fanów, bo Sherlock zdążył już, jak to się mówi, przeskoczyć rekina.

Źrodło: YouTube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…