Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Na razie nie ma planów realizacji kontynuacji Doktora Strange'a 0

Marvel Studios odnosi sukces za sukcesem. Każdy kolejny film należący do kinowego uniwersum jest kasowym hitem na całym świecie. Nieważne czy mówimy o kontynuacji czy wprowadzeniu nowej postaci.

Podobnie było z Doktorem Strange'em, który zarobił na całym świecie 677,7 milionów dolarów. Po tym, jak ogłoszono, że powstaną kontynuacje Spider-Mana oraz Ant-Mana, wydawało się, że kwestią czasu jest, aby również superbohater, w którego wciela się Benedict Cumberbatch, otrzymał swój drugi solowy film. Jak się okazuje, na razie Marvel Studios nie ma tego w planach.

Na ten moment nie ma. Ogólny plan jest ciągle zmieniany, dlatego nie zamierzam spekulować.

powiedział lakonicznie hollywoodzki gwiazdor

Nie oznacza to jednak, że Doktora Strange’a zabraknie w filmach należących do Kinowego Uniwersum Marvela. W ubiegłym roku mogliśmy tę postać oglądać przez chwilę w widowisku Thor: Ragnarok. W tym roku będzie jednym z najważniejszych bohaterów superprodukcji Avengers: Wojna bez granic, w której tytułowa drużyna bohaterów zmierzy się z potężnym Thanosem. Sam Kevin Feige zapowiedział, że "Doctor Strange 2" będzie częścią czwartej fazy Marvela.

Chcielibyście więcej filmów ze Strange’em?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

befree 2018-03-21

Jasne. Nie jestem specjalnym fanem komiksów, ale z pewnością ta postać ma w sobie duży potencjał. Myślę, że z kolejnym Strangem studio celuje już w pozaziemską epopeję, stąd przesunięcie jego kolejnego solowego filmu. Marvel jest bardzo ostrożny, konsekwentny i powoli, acz skutecznie odrywa się od "zwykłych, ziemskich i swojskich" klimatów.

Proszę czekać…