Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W filmie o Hanie Solo pojawi się kultowy bohater 0

W filmie Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie prawdopodobnie pojawi się jeszcze jedna znana twarz. Oczywiście niektórzy tę informację mogą potraktować, jako spoiler, dlatego też osoby lubiące wyłapywać filmowe smaczki w trakcie seansu, nie powinny zaznajamiać się z tymi doniesieniami.

Aktualnie Walt Disney jest zajęty wzmożoną kampanią promocyjną widowiska Avengers: Wojna bez granic. Superprodukcja opowiadająca o przygodach młodego Hana Solo jest dopiero druga na liście. Nie oznacza to jednak, że w sieci nie mogą pojawiać się spekulacje na temat filmu. Najnowsze dotyczą znanego bohatera, który ma spore szanse zaprezentować się nam na ekranie.

Według The Sun, które powołuje się na anonimowe źródło, z filmu dowiemy się dlaczego Han Solo jest winny Jabbie tak duże pieniądze. Walt Disney chce, aby na ekranie pojawił się kolejny ikoniczny bohater znany ze starej trylogii. Co prawda The Sun nie jest najlepszym źródłem, jednak słowa Bena Morrisa zajmującego się efektami specjalnymi przy filmach Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy oraz Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi z pewnością dodają tym doniesieniom nieco autentyczności.

Laureat Oscara został zapytany, która z postaci mogłaby się pojawić w filmie Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie.

Zgaduję, że Jabba the Hutt. Jeśli powiem coś więcej, to wpadnę w wielkie kłopoty.

stwierdził twórca efektów specjalnych

Tak na dobrą sprawę czy pojawienie się Jabby w filmie o Hanie Solo byłoby czymś zaskakującym? Raczej nie! Jednak sto procent pewności będziemy mieli za kilka tygodni. Premiera 25 maja.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

befree 2018-03-21

Zgadzam się, że to mało zaskakujące;-) Pewnie większość osób zapytanych o to, kogo typują na ikoniczną/gościnną postać w filmie Han Solo postawiłaby właśnie na Jabbę The Hutt. Tak czy inaczej mam nadzieję, że to się potwierdzi, Jabba Rulezzz, choć szkoda, że nie zobaczymy go w wydaniu z Powrotu Jedi. Ręke sobie dam uciąć, że będzie to w całości CGI, a ta technika jednak odziera postaci z niewątpliwego uroku ery VHS. Czekam na Jabbę no i Rancora!!!

Proszę czekać…