Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Pacific Rim: Rebelia - seanse 2D tylko z dubbingiem 0

Jeśli nie jesteście fanami dubbingu oraz technologii 3D, a chcieliście się wybrać na widowisko Pacific Rim: Rebelia, to nie mamy dla Was najlepszych wiadomości.

Polski dystrybutor zdecydował, że w naszym kraju film z napisami będzie dostępny jedynie na seansach w technologii 3D. Seanse w 2D będą dostępne wyłącznie z dubbingiem. Do wyboru będą tylko te dwie opcje. Na pewno dla wielu widzów nie jest to zbyt komfortowa sytuacja, a sam dystrybutor może na tym sporo stracić.

A Wy jak uważacie?

Jake to były obiecujący pilot Jaegerów, którego legendarny ojciec poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów "Kaiju". Przemiana, jaka zaszła w Jake’u, zaprowadziła go do kryminalnego podziemia. Kiedy jednak kolejna inwazja pustoszy Ziemię, Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca. Ma mu w tym pomóc siostra Mako Mori, z którą od dawna nie ma kontaktu. Mako jest szefową nowej generacji pilotów. Ich jedyną szansą na ocalenie Ziemi jest pojednanie.

Premiera 23 marca.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Rob 2018-03-21

To jest skandal, co raz bardziej na chama promują ten dubbing, który w większości nie ma sensu (patrz zapowiedź do Deadpoola 2, który ma żarty. które nie mają sensu w porównaniu z oryginalnymi). Ja rozumiem że chcą ściągnąć niepiśmiennych do kina ale bez przesady. I nie kupuje opcji że to dla ludzi, którzy nie lubią czytać albo nie nadążają za napisami, bo takich osób są jednostki. A dzieciaki to chyba powyżej 8 lat umieją czytać, a takich poniżej tego wieku to i tak fabuła filmu nie będzie obchodzić. Znowu trzeba czekać aż poleci na hbo :/

Jakub Kucharski Animek84 2018-03-21

@Animek84 to już nawet nie jest promowanie dubbingu, tylko chamskie wciskanie go na siłę. Tak samo zrobili z Jumanji (to ten sam dystrybutor w Polsce). Pozostaje nadzieja że przez to film się nie sprzeda. Jumanji było hitem frekwencyjnym, ale tutaj jest nadzieja że pomysł odbije się czkawką…

Rob KubiQ 2018-03-21

@KubiQ Czasem ten sam dystrybutor nie ma "Jurassic world 2"? Jak tak to wiem już jak to będzie wyglądać…

Redox Animek84 2018-03-21

@Animek84 Jednym z powodów dla których nie poszedłem na nowe "Jumanji" było to, że leciał sam dubbing. To robi się niepojęte. Rozumiem, że w takich Niemczech jest to normą, ale ja zwyczajnie nie chce mieć takiego ograniczonego wyboru.

Rob Redox 2018-03-21

@Redox Jeszcze trochę i będą puszczali jedną wersje filmu z napisami po 22 albo rano o 10 i to też tylko w 3d.

befree KubiQ 2018-03-21

@KubiQ Jak dla mnie to tylko pogoń za hajsem. Zdecydowana większość ludzi uważa, że filmy aktorskie z dubbingiem to paranoja. Dystrybutorzy liczą na to, że ta zdecydowana większość, która i tak dany film chce obejrzeć wybierze się na seans 3D. A jaki jest seans 3D? Droższy. Tylko dystrybutorzy są deklami i nie rozumieją, że Polacy zamiast wydawać pieniądze na 3D, wiedząc, że to 3D w większości przypadków jest o kant tyłka roztłuc, masowo przerzucą się na portale streamingowe.

Bluejohn_26 2018-03-21

Już wiem jakiego filmu na pewno nie zobaczę w kinie, a szkoda, bo na niego czekałem.

Krzysztof 2018-03-22

Aaa – czyli teraz stawiamy ultimatum – szantaż – albo, albo – no to w kinie mnie nie zobaczą, a światłowód będę miał baaardzo szybki :)

Proszę czekać…